O nás

O nás

Více o společnosti hakarmel.cz

O společnosti Hakarmel


Současnost: společnost Slavětínský s.r.o. nabízí své zboží ve dvou maloobchodních prodejnách Hakarmel a zároveň provozuje i velkoobchod. Zboží dostáváme z Evropy několikrát týdně, což zaručuje široký sortiment a čerstvost jak na prodejnách, tak i v případě velkoobchodu možnost dodat sýry prakticky do celé republiky v horizontu 2 dnů. Jsme schopni rychle reagovat na poptávku zákazníků, připadně nabídnout řadu položek za bezkonkurenční ceny. Společnost nabízí zboží hned několika cestami.

Prodejna Anděl

V prodejně na Andělu na Praze 5 v pasáži Zlatý Anděl nabízíme obrovský sortiment kvalitních sýrů za konkurenčně schopné ceny. Obrovský výběr nejenom v sýrech, ale i v řadě vín, delikates, kafe a mnoho dalších pochutin.

Prodejna Újezd nad lesy

V prodejně v Újezdě nad lesy Vám nově nabízíme prodej sýrů pouze pátky a soboty. Koupíte zde sortiment za BEZKONKURENČNÍ CENY, kterým neodoláte.

Velkoobchodní prodej

V případě velkoobchodu je možnost dodat sýry prakticky do celé republiky v horizontu 2 dnů. Jsme schopni rychle reagovat na poptávku zákazníků a nabídnout řadu položek za bezkonkurenční ceny z našich akčních ceníků.

Historie společnosti


  • 2018: prosinec – v tomto měsíci prodáváme v prodejnách Hakarmel a na velkoobchodě dohromady přes 12 tun sýra. Jedná se o rekordní čísla.
  • 2017: prosinec – v tomto měsíci prodáváme v prodejnách Hakarmel a na velkoobchodě dohromady přes 10 tun sýra.
  • 2014: prosinec – začínáme napřímo obchodovat s dodavatelem v Itálii, to umožňuje nabídnout sýry a jiné výrobky (prosciutto crudo) za nejlepší ceny v Praze. V Itálii kupujeme paradoxně i Gran Moravii.
  • 2014: srpen – akvizice sýrárny na Andělu, Bozděchova 2, v pasáži nákupního centra Zlatý Anděl. Jedná se o jedno z nejlepších míst v Praze, přímo na výstupu z metra, stanice Anděl.
  • 2011: leden – otevíráme první obchod Hakarmel v Praze 9, Újezd nad Lesy, Račiněveská ulice, u Penny Marketu. Obchod od otevření až do dnešní doby sice nenaplňuje očekávání, ale je zde již zainvestováno, všechno zařízení je nové, sídlí zde s.r.o. a je to jakási základna dalšího rozvoje.
  • 2011: listopad – první přímá velkoobchodní dodávka od Kaasmakerij Henri Willig z Heerenveenu – umožňuje dělat velkoobchodní činnost na jiném levelu než dosud. Hlavně kozí a ovčí sýry od tohoto dodavatele nemají na trhu konkurenci. Následují další přímí dodavetelé z Holandska,Německa, Španělska.
  • 2011: jaro – mimo obchod v Újezdě nad Lesy začínáme s velkoobchodní činností. Je k dispozici nový sklad v Úvalech, nový chlazený automobil – vše s veterinárním registračním číslem. Zboží nakupujeme v Bavorsku od firmy Weidner nebo od Hambergera v Mnichově. Jde to ztuha, ale s Weidnerem spolupracujeme na výborné úrovni doposud. Je to největší obchodník se švýcarskými sýry v Německu a zaručuje dodávky sýrů jako Appenzeller, Gruyére, Emmentaler, Téte de Moine, různé horské sýry a jiné v nejširším možném sortimentu v nejlepších cenách.
  • 2010: podzim – po delší době hledání byl nalezen prostor pro obchod se sýrem a to v Praze 9, Újezdě nad Lesy a zároveň prostory pro sklady v Úvalech. Do konce prosince se staví a zařizuje.
  • 2010: únor – na výletě v Tel Avivu objevuji živý trh se obrovským sortimentem možných i nemožných potravin, překvapuje mě, že tam nabízí i sýry z celé Evropy a lidé je kupují ne v množství obvyklém jako u nás („deset deka”), ale v takovém jako je obvyklé na trzích nebo v obchodech v Itálii, Německu, Francii či jinde v Evropě. To mě inspiruje k tomu, že se rozhoduji po 25 letech prodat samoobsluhu s potravinami a „vrhnout” se na obchod se sýry. Hakarmel je název tohoto trhu a podle něj pojmenuji později i svůj obchod.
Ing. Jiří Slavětínský jednatel Slavětínský s.r o., provozovatel obchodů Hakarmel
0
+
Tun prodaného sýru
0
h
Provozní doba
0
+
Objednávek denně
0
%
Pozitivních ohlasů